PVC Bannery

Ponúkame tlač bannerových reklám v mnohých formátoch. Vytvárame reklamné bannery založené na jednom z najlepších materiálov. Je to materiál vytvorený špeciálne pre reklamné bannery, ktoré musia vydržať nepriaznivé poveternostné podmienky. Jeho ďalšou vlastnosťou je nepriehľadnosť. To znamená, že je vhodný aj pre obojstrannú tlač.

pvc banner
mesh banner

Sieťované Bannery

Architektonické vizualizácie rodinných domov, polyfunkčných budov, developerských projektov a akýchkoľvek stavieb na základe dodaných podkladov. Súčasťou vizualizácii je aj zasadenie stavieb do 3D modelovaného priestoru. Výstupy sú štandardne rendrované vo vysokom rozlíšení FULL HD (1080p) resp. podľa požiadaviek. Použitie tohto typu vizualizácie je najmä pre bilbordy, internetové prezentácie, katalógy a pod. Vizualizácie exteriérov využívajú najmä architekti, developeri, stavebné firmy a súkromné osoby.

Výhody bannerovej reklamy

Reklamné bannery, napriek vysokej konkurencii, sú stále atraktívnym prostriedkom reklamy. Relatívne nízke náklady na bannerovú reklamu a ich trvanlivosť znamenajú, že ich používajú miestne spoločnosti a veľké korporácie. Reklamné bannery podvedome môžu ovplyvniť rozhodnutia zákazníka o kúpe, ak sa stanú dobre navrhnutým prvkom reklamy. Reklamné bannery sa môžu tiež použiť ako reklamné steny a steny na fotenie.

mesh banner

Cenník

Ceny za grafickú službu sú minimálne a uvedené bez DPH.
Celková cena sa odvíja od použitého materiálu a veľkosti plochyMáte záujem výrobu bannera?

Potrebujete cenovú ponuku alebo iné informácie? Vyplňte prosím nasledovný formulár a my Vás budeme kontaktovať.

Kontaktný formulár