3D VIZUALIZÁCIE

Mám záujem

VIZUALIZÁCIE INTERIÉROV

Interiérové vizualizácie interiérov rodinných domov, polyfunkčných domov, kancelárskych priestorov, developerských projektov, hotelov, reštauračných a rekreačných zariadení a pod. Výstupy sú rendrované vo vysokom podľa požiadaviek klienta. Použitie tohto typu vizualizácie je najmä pre bilbordy, internetové prezentácie, katalógy, tlač a pod. Vizualizácie interiérov využívajú najmä interiérový dizajnéri, architekti, developeri, stavebné firmy a súkromné osoby.

VIZUALIZÁCIE EXTERIÉROV

Architektonické vizualizácie rodinných domov, polyfunkčných budov, developerských projektov a akýchkoľvek stavieb na základe dodaných podkladov. Súčasťou vizualizácii je aj zasadenie stavieb do 3D modelovaného priestoru. Výstupy sú štandardne rendrované vo vysokom rozlíšení FULL HD (1080p) resp. podľa požiadaviek. Použitie tohto typu vizualizácie je najmä pre bilbordy, internetové prezentácie, katalógy a pod. Vizualizácie exteriérov využívajú najmä architekti, developeri, stavebné firmy a súkromné osoby.

3D ANIMÁCIE

3D Animácie stavieb, exteriérov, interiérov a produktov. Slúžia ako doplnkový produkt k statickým vizualizáciám pre potreby vytvorenia ešte lepšej predstavy o danej stavbe, exteriéry, interiéry , alebo produkte. 3D Animácie sú štandarne rendrované vo vysokom rozlíšení FULL HD (1080p) resp. podľa požiadaviek. Použitie tohto typu vizualizácie je najmä pre internetové prezentácie, a pod. 3D Animácie využívajú najmä architekti, developeri, interiérový dizajnéri, stavebné firmy a súkromné osoby.

360° VIRTUÁLNE PREHLIADKY

360° Panoramatické, semi-interaktívne virtuálne prehliadky sú určené na ešte lepšiu orientáciu sa v danom exteriéry alebo interiéry. Voči statickým vizualizáciam je pozorovateľ akoby v strede scény a daný priestor ho obkolesuje. Rendrujú sa vo vysokom rozlíšení FULL HD (1080p) až 8K A sú použiteľné vo všetkých internetových prehliadačoch ako aj na prezentáciu na sociálnych sieťach a pod. 360° Virtuálne prehliadky využívajú architekti, developeri, interiérový dizajnéry na prezentáciu svojich návrhov

Ako prebieha realizácia?

1. Zber dokumentácie a dimenzovanie.

Prvou fázou je zhromažďovanie všetkých informácií a údajov o predmete objednávky. Na vizualizáciu používame fotografie, prototypové náčrty, rozmerové a technické výkresy, ako aj popisy a špecifikácie materiálov. Čím viac údajov, tým presnejšia vizualizácia zmapuje skutočný objekt. A pre projekty v oblasti interiéru, ako aj architektúry a dizajnu.
Najlepším riešením je poskytnutie digitálnej dokumentácie vo forme súborov .dwg alebo .pdf. Sme však schopní vykonať inventár objektov alebo prototypov, ktoré nemajú technickú dokumentáciu. V závislosti od zložitosti a tvaru objektu môžeme použiť tradičnú metódu merania.


2. Tvorba a modelovanie 3D pevných objektov

Po zbere všetkých informácií o predmete prác, vytvárame trojrozmerné objekty.. pomocou softvéru, ktoré sú 100% kompatibilné so skutočnosťou.


3. Štruktúrovanie alebo výber materiálov.

Aby sa vizualizácia stala fotorealistickým obrazom, sa v nasledujúcej fáze geometrickým tvarom priraďujú farby, materiály a textúry nachádzajúce sa v reálnom svete. Náš softvér nám umožňuje simulovať vo virtuálnej realite aj jemné a zložité vlastnosti materiálov, ako sú farby, lesk, štruktúra a nerovnosti povrchu, ako aj účinok rozptylu svetla a rôznej priehľadnosti. Z technického hľadiska môže byť vo vykresľovaní v skutočnosti zobrazený takmer akýkoľvek existujúci materiál.


4. Osvetlenie javiska, výber snímok a skúšobné vykreslenie

Správne osvetlenie javiska je jednou z najdôležitejších etáp práce. Aká by bola farba a jemná textúra materiálu bez účinkov svetla? Lampy sú nastavené presne rovnakým spôsobom ako vo fotoateliéri. Obrovský počet dostupných parametrov nám umožňuje získať očakávaný charakter a atmosféru daného priestoru. Po vykonaní prvotných a skúšobných vykreslení vyžaduje práca iba konečné úpravy.


5. Prijatie a vykreslenie výroby, postprodukcia

Správne osvetlenie javiska je jednou z najdôležitejších etáp práce. Aká by bola farba a jemná textúra materiálu bez účinkov svetla? Lampy sú nastavené presne rovnakým spôsobom ako vo fotoateliéri. Obrovský počet dostupných parametrov nám umožňuje získať očakávaný charakter a atmosféru daného priestoru. Po vykonaní prvotných a skúšobných vykreslení vyžaduje práca iba konečné úpravy.


Cenník služieb

Našim cieľom je ponúknuť pre Vás čo najvýhodnejší pomer ceny a kvality, Cenovú ponuku spracuvávame individuálne podľa vaších nárokov a požiadaviek. Pri dlhodobejších spoluprácach poskytujeme výrazné množstevné zľavy. K vypracovaniu cenových ponúk pristupujeme zodpovedne a s čo najpodrobnejším rozpisom našich služieb. Na stránke poskytujeme iba orientačný cenník na stiahnutie vo formáte PDFMáte záujem o 3D vizualizáciu?

Potrebujete cenovú ponuku alebo iné informácie? Vyplňte prosím nasledovný formulár a my Vás budeme kontaktovať.

Kontaktný formulár